Karate klub Mežica
JKA Slovenija
Karate klub Mežica

EP JKA karateja mladinskih in članskih kategorij 2018

V Nišu (Srbija) je 4. 4. 2018 potekalo Evropsko prvenstvo JKA karateja za mladinske in članske kategorije. Iz Slovenije se je tekmovanja udeležilo 10 tekmovalcev, med katerimi je bil tudi član Karate kluba Mežica Matej Haber. Najuspešnejša je bila Nika Pirjevec, ki je v predtekmovanju premagala dve nasprotnici in v finalu po dobri izvedbi kate zasedla 6 mesto. Goran Milovanovič je bil v prvem krogu prost, v drugem je premagal predstavnika Madžarske, v tretjem pa izgubil s kasnejšim finalistom iz Rusije. Ostali tekmovalci (Katarina Cesar, Sandra Krošl, Žan Škofljanec, Luka Račič, Tomaž Prinčič, Žan Lozar, Matej Haber, Nika Frank), se kljub dobrim nastopom niso uvrstili v naslednji krog tekmovanja.

Reiter Florjan
28. maj 2018